Ospevovaná galkovčina

Autor: Michal Holováč | 26.2.2012 o 20:14 | (upravené 28.2.2012 o 6:52) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  43x

si dá každý deň aspoň dva vlastné góly, čím vysvetľuje, čo v praxi znamená, že iniciatívny blbec je horší ako triedny (opozičný) nepriateľ.

Niekoľko dlhých dni sme po páde vlády sledovali na diskusiách. sme strašnú, nechutnú, „krasokorčuliarsku a krasorečnícku" galkovčinu, plnú vývrtiek, piruet a trojitých či štvoritých skokov a preto sa mi žiada dať do všetkých, aj súčasných,  diskusií a pod všetky jeho fotky s nastraženými uškami, tieto verše:

„Galko, zostane vždy Galkom,

aj keď ho zasypeš hviezdami.

Tam, kde treba pohnúť rozumom,

tam Galko hýbe iba ušami."

Snáď mi autor týchto veršov - ruský básnik Deržavin prepáči, že som v jeho veršoch slovo  o s o l  nahradil slovom Galko. Ale to aj preto, že by som si nikdy nedovolil prirovnať pána Galka ku žiadnemu oslovi. Veď žiaden osol si ani takéto prirovnanie nezaslúži.

Keď bol ešte, dnes už nefunkčný a končiaci koaličný zlepenec, ako tak súdržný a v plnej antiSMERáckej zbroji, správal sa v rámci SaS ako utrhnutý a nezaistený vagón plný výbušnín akýsi obyčajný... I. Matovič, ktorý týmto vírusom zrejme nakazil celú SaS-ku, alias ŠaŠ-káreň. A tá šaš-káreň sa dnes v celom politickom spektre správa ako veľká nákladná súprava rútiaca sa z kopca bez lokomotívy, ktorá by ju mohla ubrzdiť, s množstvom uvoľnených kolies a s vysokou pravdepodobnosťou toho, že sa vykoľají v prvej miernejšej zákrute. Veľa šťastia SaS. Go, SaS! Go, to the action!

A propos, za čo by poťahovalo to dievčatko na volebnom bilborde SaS Ľubobíra Galka, keby sa nepreslávil odpočúvaním, ale napr. pedofíliou? Aj takto môže vyzerať liberalistická z núdze cnosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?